O nas

Firma TAURUS z Lubania w województwie dolnośląskim od 24 lat na rynku materiałów ściernych, narzędzi i elektronarzędzi. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy do sprzedaży szeroką gamę tych artykułów.

Jesteśmy wieloletnim dystrybutorem takich materiałów jak m.in: płótna i papiery ścierne, pasy bezkońcowe, krążki fibrowe do szlifierek kątowych, tarcze do cięcia i szlifowania (metal), wiertła, ściernice ceramiczne do różnych rodzajów szlifierek, ściernice trzpieniowe listkowe i nasadowe, ściernice trzpieniowe walcowe i stożkowe, szczotki druciane i inne artykuły ścierne.

Chcąc sprostać wymaganiom współczesnego rynku, w warunkach ostrej konkurencji, najważniejszym zadaniem stawianym pracownikom naszej firmy jest zapewnienie pełnej satysfakcji klientów z terminowego i rzetelnego realizowania zamówień, jak też z fachowego doradztwa technicznego.

Do dyspozycji naszych odbiorców są pracownicy, którzy udzielą Państwu wyczerpujących informacji handlowych i technicznych w zakresie doboru materiałów ściernych, narzędzi i elektronarzędzi.

Jesteśmy przekonani, że współpracując z nami – obniżycie Państwo w znaczący sposób koszty produkcji. Towar dowozimy własnym transportem lub wysyłamy poprzez firmy spedycyjne. Można również nabyć je w siedzibie firmy.

Zapraszamy do współpracy.

MATERIAŁY BUDOWLANE
Materiały Ścierne

Lubań ul.Boczna 15
Tel: 75 722 41 81

e-mail  taurus.sj@interia.pl

ELEKTRONARZĘDZIA

Lubań ul.Hutnicza 1
Tel: 75 721 57 35

e-mail  taurus.m.wojcik@interia.pl

Klient 2
Klient 1
Klient 6
Klient 5
Klient 4
Klient 3
Klient 2
Klient 1